Renginbox Cihaz+12 Aylık Full Paket

200,00 €
Vergi dahil Teslimat: 1 ile 3 hafta arası

Renginbox cihazı ve 12 aylık abone servisi dahildir.

Adet
En stock

  • Garanties sécurité (à modifier dans le module "Réassurance") Garanties sécurité (à modifier dans le module "Réassurance")
  • Politique de livraison (à modifier dans le module "Réassurance") Politique de livraison (à modifier dans le module "Réassurance")
  • Politique retours (à modifier dans le module "Réassurance") Politique retours (à modifier dans le module "Réassurance")

RENGINBOX nedir, nasıl çalışır?

RENGINBOX HD 30´dan fazla Kürtce kanalını, 100'den fazla Türkçe, Fransızca ve Almanca kanalını, ve 10'larca farklı dillerde spor kanallarını kesintisiz, yüksek kalitede televizyonunuzda izleme avantajini sunan ve son teknoloji ile donatılmış bir cihazdır. Bilgisayara yada canak antene ihtiyacınız yoktur. Evinizde internet baglantısı bulundurmanız yeterlidir.

RENGINBOX HD ile sistemimizde kayıtlı 1000'den fazla filmi hiç bir ücret ödemeden istediğiniz saatte izleyebilirsiniz. Film arşivimiz sürekli güncelenmekte, vizyona giren filmler kısa bir süre içinde sistemimize eklenmektedir.

­RENGINBOX HD aynı zamanda evinizdeki televizyona SMART TV özelliği kazandırarak, cihazımız sayesinde televizyonunuzu bir bilgisayar gibi kullanmanızı sağlar.

İnternet Bağlantısı nasıl olmalıdır ?

RENGINBOX HD yayınlarından kesintisiz ve kaliteli yararlanabilmeniz için internet hızınız önemlidir. Tv kanallarını sorunsuz izleyebilmeniz için Download Speed ölçülerinizin minimum 8 mbps değerlerinde olmalıdır. Bunu ölçmek için bilgisayarınızdan www.speedtest.net adresine gidip gerekli ölçümleri yapabilirsiniz.

Ölçüleriniz bu değerlerin altındaysa yayınların geç açılması ve donması gibi sorunlarunların bizimle ilgisi yoktur.

Üyelik-Abone-Garanti

Fransa, Belçika ve Almanya başta olmak üzere Avrupa genelinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm ülkelerde satış bürolarımız bulunmaktadır. Yaşadığınız şehirde satış temsilcimiz yoksa telefon üzerinden bize ulaşabilir, cihazınızı kargo yolu ile hiç bir ek ücret ödemeden kapıdan teslim alabilirsiniz.

Cihazların bozulması durumunda 1 yıl boyunca hiç bir ek ücret ödemeden garanti kapsamında yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Cihazı aldıktan sonra beğenmezseniz 7 gün içinde iade hakkına sahipsiniz.

full_7
93 Öğeler